Prodejte svou nemovitost s Balkan Vacation Homes

Profesionální prodej a poradenství při prodeji vašeho rekreačního domu v Bulharsku

Prodej vaší nemovitosti je velmi důležité rozhodnutí, a proto je velmi důležité vybrat si angažovaného realitního makléře, který poskytuje správné služby po celou dobu prodeje. Balkan Vacation Homes má osvědčený postup, který zajišťuje transparentnost a důkladnost ve všech fázích prodeje.

Ve většině případů disponujeme kompetencemi potřebnými pro prodej nemovitosti interně a v případě potřeby se spojíme s vybranými místními odborníky (jako jsou realitní právníci, daňoví experti atd.), abychom zajistili, že prodej nemovitosti bude bezpečný a bezproblémový. bezplatný proces.

Jako první krok provedeme pečlivou prohlídku Vaší nemovitosti a okolí, kde následně navrhneme reálné ocenění hodnoty nemovitosti.

Dalším krokem je vytvoření akčního plánu, jak můžeme vaši nemovitost prodat, a posoudíme právní aspekty prodeje.

.

Níže si můžete přečíst několik důvodů, proč můžete těžit ze spolupráce s námi:

Máme širokou místní znalost regionu.

Již řadu let zastupujeme jednu z největších společností zabývajících se pronájmem rekreačních domů v Evropě na bulharském území, kde jsme spolupracovali s bulharskými i zahraničními vlastníky rekreačních domů a apartmánů. Kromě toho jsme se podíleli na několika realitních investičních projektech v zemi. Tyto zkušenosti nám poskytly hluboký vhled na trh rekreačních domů zde v Bulharsku a také nám poskytly odborné znalosti v bulharském právu nemovitostí a poskytly nám síť místních odborníků, které můžeme v situacích využít.

Jsme přímo zastoupeni na některých z nejdůležitějších prodejních trhů.

Propagujeme Vaši nemovitost jak lokálně, tak na klíčových trzích po celé Evropě se specifickým zaměřením na nejdůležitější trhy, kterými jsou dnes střední a východní Evropa. Naše kancelář pro střední Evropu (pokrývá Slovensko, Česko, Rakousko a Německo) tak sídlí v Praze. To znamená, že jsme schopni reagovat na požadavky trhu v různých zemích a dělat reklamu a sloužit potenciálním zákazníkům v místních jazycích. Pro vás jako prodejce to zvyšuje příležitost prodat vaši nemovitost.

Právně Vám poradíme a vyřídíme všechny potřebné formality až do prodeje Vaší nemovitosti.

Náš přístup k prodeji je založen na integrovaném procesu, který mimo jiné zahrnuje:

  • Uzavřeme předkupní smlouvu a provedeme právní kontrolu listu vlastnictví a dalších dokumentů,
  • Postaráme se za vás o evidenci všech potřebných dokumentů.
  • Zajišťujeme, aby finanční transakce proběhly zákonným a bezpečným způsobem a aby k převodu vlastnictví došlo až po obdržení peněz z prodeje na svůj účet.
  • Pomůžeme vám získat plnou moc, abyste nemuseli cestovat do Bulharska.
  • Zajišťujeme, aby existovalo správné prohlášení o úhradě, které ukazuje, co si vy a kupující navzájem dlužíte. (Zůstatek obvykle zahrnuje náklady na daň z nemovitosti, pojištění atd.) Všechny částky jsou vypořádány ve vztahu k datu převzetí a odpovídajícím způsobem.

Zkrátka se staráme o všechny praktické záležitosti od začátku až do konce v procesu prodeje a na rozdíl od některých jiných makléřů nebo zprostředkovatelů. Ve většině případů* za tyto služby neúčtujeme žádné další poplatky.

Spolupracujeme se síťovými partnery (brokery) na trzích, které nejsou našimi klíčovými trhy.

Disponujeme sítí vybraných realitních makléřů, kteří zajistí, že Vaše nemovitost bude přivezena prostřednictvím vybraných a kvalifikovaných prodejních kanálů koordinovaným a integrovaným způsobem. Tím se zvyšuje šance, že se vaše nemovitost rychle prodá, ve srovnání s tím, když necháte prodat vaši nemovitost náhodným realitním makléřům nebo jednomu konkrétnímu makléři.

Uvažujete o prodeji své nemovitosti?
Požádejte o bezplatné hodnocení prodeje

Zašlete nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme, abychom si domluvili čas, kdy s vámi provedeme prodejní posouzení vašeho domu.

Integrovaná řešení

Vaši nemovitost nejen prodáváme, nabízíme Vám také asistenci a postaráme se o celý proces prodeje bezpečným a transparentním způsobem
Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, co pro vás můžeme udělat

Výběr mezi prací s exkluzivní nebo nevýhradní prodejní smlouvou

Nabízíme prodej Vaší nemovitosti s výhradní nebo nevýhradní kupní smlouvou. Bez ohledu na to, zda pracujete s exkluzivní nebo nevýhradní smlouvou, považujeme za náš nejdůležitější úkol nabídnout vám bezpečný a bezproblémový prodejní proces od začátku do konce. Podepsání exkluzivní smlouvy však přináší některé další výhody.

Integrované marketingové úsilí prodat vaši nemovitost.

Někteří lidé si myslí, že neexkluzivní smlouva je lepší, protože stejnou nemovitost prodává více realitních společností. To není nutné, pravda. Za prvé, spolupracujeme s místními i mezinárodními síťovými partnery ve specifických oblastech. To znamená, že i když s námi podepíšete exkluzivní smlouvu, neznamená to, že jsme jediná společnost, která se snaží prodat vaši nemovitost. Exkluzivní smlouva s námi spíše znamená, že my jako Váš zástupce jsme schopni vytvořit propagační mix, který optimalizuje šance na prodej Vaší nemovitosti prostřednictvím optimálního mixu prodejních a marketingových kanálů.

Prodeji Vaší nemovitosti se plně věnujeme

Když uzavřete exkluzivní smlouvu, máte skutečný pracovní vztah se společností Balkan Vacation Homes, což znamená, že vyčleníme maximum zdrojů na práci ve vašem zastoupení.

  •  Profesionálně nafotíme Vaši nemovitost.
  • Poradíme vám, co můžete udělat, abyste zvýšili své šance na prodej. Můžeme například navrhnout renovace, které zvýší hodnotu vaší nemovitosti výrazně nad rámec nákladů na renovaci.
  • Vypracujeme reklamní a marketingovou strategii pro vaši konkrétní nemovitost, protože to vyžaduje plánování a maximální úsilí prodat váš dům na trhu mezi desítkami tisíc jiných domů.
  • Obdržíte akční plán, který zahrnuje nejen posouzení ceny domu, ale také posouzení toho, kteří kupující budou mít o váš dům zájem, marketingový plán prodeje vašeho domu a zvláštní okolnosti, na kterých jsme se dohodli. ohledně prodeje Vaší nemovitosti.
  • Stručně řečeno, pokud se rozhodnete udělat exkluzivní nabídku, máte profesionální tým, který za vás bude hledat správného kupce a nezaměříte se na to, abyste byli první, kdo prodá nemovitost, prvnímu, ale ne nutně nejlepšímu kupci.

Riziko, které podstupujete uzavřením exkluzivní smlouvy, je nízké a můžete si zvolit dobu trvání smlouvy v rozmezí od 60 dnů do jednoho roku
. Výhody exkluzivní nabídky často převažují nad nevýhodami.

Compare listings

Compare