O nás

Místní specializovaná realitní společnost pro rekreační domy.

Balkan Vacation Homes se nachází ve Varně v Bulharsku, což je centrální místo pro obsluhu vlastníků nemovitostí a kupujících. Balkan Vacation Homes má solidní zkušenosti s prázdninovými domy označenými na pobřeží Černého moře.

Poslední 4 roky pronajímáme a prodáváme rekreační domy. Začali jsme pronájmem prázdninových domů a správou nemovitostí, ale protože mnoho našich klientů vyjádřilo přání prodat své nemovitosti a mezi těmito dvěma trhy existuje synergie, přesunuli jsme se do realitního byznysu.

Balkan Vacation Homes je společnost registrovaná v Bulharsku, ale v České republice máme zástupce, kteří jsou zodpovědní za marketing a prodej v Německu a střední Evropě.

Od většiny makléřských společností se lišíme tím, že se zaměřujeme na místní trh a konkrétně na prodej rekreačních domů. Toto zaměření nám umožňuje soustředit se na budování specifikovaných kompetencí a označení, ve kterých působíme

Naše obchodní filozofie staví na spokojených klientech, protože věříme, že spokojenost klientů je klíčovým faktorem pro dosažení trvalého růstu v konkurenčním realitním byznysu. To se odráží v naší každodenní práci, kde je naším cílem nabízet personalizovaný a profesionální přístup se závazkem k našim základním hodnotám výjimečných služeb, bezkonkurenční pracovní etiky, spolehlivosti a integrity.

Doufáme, že naše webové stránky vám poskytnou dobrý přehled o podnikání Balkan Vacation Homes a v případě dotazů nebo připomínek nás vždy rádi kontaktujte.

r partners: Crossroads Pharmacy

Compare listings

Compare