Golf v Bulharsku

Golf v Bulharsku

Luxusní byty k pronájmu nebo prodeji, s panoramatickým výhledem na golfová hřiště, Černé moře a nádhernou přírodu
Na mysu Kaliakria v Bulharsku máte možnost zahrát si golf na třech z nejlepších golfových hřišť v Evropě.
Balkan Vacation Homes Golf specializes in renting and selling golf properties in Bulgaria and can help you find your dream vacation home
Lighthouse golf and spa resort

Středisko

Lighthouse Golf Resort se nachází vedle dvou dalších golfových komplexů, kterými jsou Black Sea Rama a Thracian Cliffs. Všechny tři nabízejí skvělý výhled na Černé moře a některá z nejlepších golfových hřišť v Evropě. .

Lighthouse Golf Resort se nachází na vrcholu bílých útesů s úžasným výhledem na golfová hřiště a oceán, jen pár minut od veškerého vybavení, které tato oblast nabízí.

Komplex má krásné zelené plochy, bazény s výhledem na moře, posilovnu a 24hodinovou ostrahu. Dále je zde několik restaurací, barů, 3000 m2 Spa & wellness centrum – profesionální golfové hřiště – 2 tenisové kurty a fotbalové hřiště – dětské hřiště a doprava na pláž.

Na úpatí útesu, kde se resort nachází, se nachází nedotčená pláž s lehátky a slunečníky, vodními aktivitami a restaurací. V létě jsou k dispozici lehátka, slunečníky a kyvadlová doprava.

Do Balčiku s útulnou přístavní promenádou je to 5 km. V Balčiku jsou také atrakce, jako je historické muzeum a botanická zahrada

Golf

Golfové hřiště Lighthouse je součástí European Tour Properties od roku 2016 a jeho 18jamkové golfové hřiště navrhl – Ian Woosnam. Lighthouse Golf & SPA Resort je navíc vítězem ocenění Nejlepší golfový hotel v Bulharsku uděleného na World Golf Awards v roce 2016

Golf Data

 • Member of BGA and EGA
 • 18 holes
 • Par 71
 • 6100 m golf course
 • Slope 128
 • Rating 70
 • Green fee 49-89 €
Thracian Cliffs Golf & Beach Resort

Resort

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort se nachází u severní části bílých útesů. Golfová hřiště pokrývají 85 hektarů skutečně krásných panoramatických výhledů na Cliffside a 18jamkové golfové hřiště Gary Player Signature.

V komplexu jsou dvě malé „vesnice“ Jedna je Marina Village, která se nachází na úpatí útesu přímo u pláže. Toto je také obchodní a zábavní centrum Thracian Cliffs. Druhým je Hillside Village, která se nachází 150 metrů od moře, v mírně vyšší nadmořské výšce, Marina Village, která nabízí úžasný výhled

Středisko má soukromou pláž vzdálenou pouhých 850 metrů se slunečníky a ručníky. 20 minut chůze od letoviska je pláž Bendida, což je malá útulná pláž s krásnými skalnatými svahy. V letovisku je několik restaurací, kde se podávají mezinárodní jídla i tradiční bulharská jídla.

Středisko se nachází 5 km od Kavarny a 60 km od Varny. Do Balčiku je to 5 km. Další dvě golfová střediska Black Sea Rama a Lighthouse jsou 10 km daleko.

Golf

Golfové hřiště Signature Championship navrhl Gary Player, který jej popsal jako „nejkrásnější golfové hřiště, jaké jsem kdy na světě viděl“. Každá jamka je charakteristická, s pěti různými sadami odpališť na výběr a úžasným výhledem na moře. Thracian Cliffs Golf & Beach Resort, vítěz ceny ‘2014 European Golf Resort of the Year

Golf Data

 • Member of BGA and EGA
 • 18 holes,
 • Par 72
 • 6,423 meters golf course
 • Slope 145
 • Rating 75
 • Green fee 59-109 €
Black Sea Rama

Resort

Black Sea Rama se nachází hned vedle Lighthouse Golf and Spa Resort a 10 km od Thracian Cliffs Golf & Beach Resort.

Stejně jako maják Golf and Spa Resort nabízí resort výhled na mys Kaliakra a mys Galata.

Ubytování v komplexu se skládá z luxusních vil a apartmánů ve čtyřech různých enklávách letoviska. Všechny budovy jsou malé jedno až dvoupatrové budovy zdobené přírodními materiály, které poskytují soukromou a útulnou atmosféru. Všechny domy mají buď soukromý bazén, nebo bazény sdílené s domy v enklávě.

V areálu jsou čtyři restaurace a možnost mnoha venkovních zařízení. Pláž je sdílená s rezortem Lighthouse a lze zde zajistit kyvadlovou dopravu z a na pláž.

Golfový resort se nachází pouhých 55 km od Varny a 6 km od Balčiku.

Golf

BlackSeaRama má klasické golfové hřiště links. Golfové hřiště navrhl Gary Player a je prvním mistrovským golfovým hřištěm v Bulharsku. Golfové hřiště leží na vrcholcích útesů s úžasným výhledem a přísnou výzvou kvůli pobřežním větrům. Golfové hřiště je přiměřeně ploché a hlavní rizika přicházejí v podobě jezer a různých kopců roztroušených po celém hřišti.

Golf Data

 • Member of BGA and EGA
 • 18 holes
 • Par 72
 • 6648 meters golf course
 • Slope 113
 • Rating 72.0
 • Green fee 60-90 €

Byty a domy na prodej nebo pronájem

Níže si můžete prohlédnout naši aktuální nabídku golfových apartmánů a domů. Pokud chcete více informací nebo jste nenašli v naší nabídce dům, který by vyhovoval vašim přáním a potřebám, kontaktujte nás, protože v oblasti máme dobrou síť, která vám může pomoci najít dům, který vyhovuje vašim potřebám.

Pronájmy

byt s výhledem na moře v Lighthouse Golf and Spa Resort

Byt se 2 ložnicemi se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen, velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a jídelním koutem pro šest osob. Plochá obrazovka a DVD, stejně jako Wi-Fi. Pračka. Byt má tři balkony s výhledem na Černé moře, golfové hřiště a bazén.

1. července – 19. srpna: 65 EUR / den
20. srpna – 9. září: 56 EUR / den
10. září – 1. října: 56 EUR / den
1. října – 7. května: 52 EUR / den

Book 

Golfové nemovitosti na prodej 

Umístění

Balkan Vacation Homes

Balkan Vacation Homes se nachází ve Varně v Bulharsku. Poslední 4 roky pracujeme na pronájmu rekreačních domů na pobřeží Černého moře v Bulharsku jako zástupce dánské společnosti Novasol. Protože mnoho našich klientů vyjádřilo přání prodat své nemovitosti, začali jsme v realitní branži.

Pomůžeme vám zajistit cestu do Bulharska

Language:  English Czech Danish

KONTAKTUJTE NÁS

Více informací naleznete zde::

https://balkanvacationhomes.cz

Nebo nás kontaktujte na

Telefon: +420 602 663 634 

Email : info@balkanvacationhomes.cz

Compare listings

Compare